یک شرکت بزرگ و دارای قدرت زیاد است. طراحی سایت واقعا حرفه ای است و یکی از شرکت های است که کنفرانس های بین المللی برگزار می کند. در تمام شبکه های اجتماعی فعال است و  میتوانید کنفرانس ها را به صورت آنلاین مشاهده کنید. حتی این سایت دارای یک ارز به اسم WNZ است.

خلاصه وضعیت سایت weenzee
وضعیت: عدم پرداخت
کمترین مقدار سرمایه گذاری: $۳۰ دلار
پلن ها: ۰٫۷% تا ۱٫۲۷% روزانه برای ۳۰ تا ۳۶۰ روز (بازگشت سرمایه آخر دوره)
پاداش معرفی: ۳% – ۲% – ۱%
واریز سود: دستی
حساب ها: WNZ, USD, BTC, ETH, EOS, BCH, LTC, DASH, ETC, ZEC, XRP

درباره پروژه: وین زی شبکه ای از متخصصان حرفه ای ترید و سرمایه گذاران است که با استفاده از بروزترین ابزار های تحلیل یک قدم جلوتر از بازارهای مالی بوده و توانسته اند با جاری کردن سرمایه های سرمایه گذارن به کانال های درست مالی به سود مناسبی برای هر دو طرف دست یابند. اعضاء اصلی این شرکت تجربه ای بین المللی در راه اندازی ICO ها ، IPO ها و انجام موفق پروژه های بزرگی را در رزومه ی خود دارند. اکنون آنها مدعی هستند که با استفاده از ابزارهای حرفه ای با مجموعه ای از الگوریتم های طبقه بندی و پیش بینی قادر به پیاده سازی استراتژی های تجاری موفقی بروی مارکت هستند. این شرکت در کشورهای شرق آسیا از جمله ژاپن و چین و کشورهای آمریکای جنوبی مثل برزیل از علاقمندان بسیاری برخوردار است و طی مدت فعالیت خود دوره های آموزشی، همایش ها و سمینارهای زیادی در این کشورها برگزار نموده که ویدئوهای بسیاری در همین رابطه در وب سایت پروژه موجود است.

پلن های سرمایه گذاری: سرمایه گذاران در این پروژه با توجه به میزان سرمایه گذاری و همچنین میزان فعالیتشان لول بندی می شوند و بر اساس همین لول بندی سطح کاربران مشخص گردیده و از پلن های سرمایه گذاری بهره می برند. من اینجا می خواهم کمی کار را ساده تر کنم و همه چیز را برای سرمایه گذاری توضیح دهم که مبلغ سرمایه گذاریش بیش از ۱۰۰۰ دلار نیست و علاقه ای هم به تیم سازی و فعالیت حرفه ای ندارد. این پروژه از ارزهای زیادی پشتیبانی می کند و علاوه بر آنها توکنی مخصوص همین پروژه هم تعریف شده که سرمایه گذار میتواند سرمایه گذاری را هم با ارزهای متداول انجام دهد و هم با توکن WMZ که مختص این پروژه است. جهت ترغیب سرمایه گذاران سود بیشتری هم برای کسانی که با توکن WMZ سرمایه گذاری می کنند در نظر گرفته شده است. اجازه دهید بیش از این مطلب را پیچیده نکنم و پلن ها را در جدول زیر برایتان باز کنم.

پلن ها بازپرداخت روزانه
(توکن WMZ)
بازپرداخت روزانه
(سایر ارزها)
سود خالص
(توکن WMZ)
سود خالص
(سایر ارزها)
پلن ۳۰ روزه ۰٫۸۱% ۰٫۶۹% ۲۴٫۳% ۲۰٫۷%
پلن ۶۰ روزه ۰٫۹۷% ۰٫۸۵% ۵۸٫۲% ۵۱٫۰%
پلن ۹۰ روزه ۱٫۰۱% ۰٫۸۹% ۹۰٫۹% ۸۰٫۱%
پلن ۱۸۰ روزه ۱٫۰۵% ۰٫۹۳% ۱۸۹٫۰% ۱۶۷٫۴%
پلن ۳۶۰ روزه ۱٫۰۹% ۰٫۹۷% ۳۹۲٫۴% ۳۴۹٫۲%
نکته: حداقل سرمایه گذاری در تمام پلن ها ۳۰ دلار می باشد و اصل سرمایه در پایان دوره به بالانس شما اضافه می گردد که می توانید آنرا برداشت نمایید و یا مجددا اقدام به سرمایه گذاری کنید.

بعد از بررسی پلن ها در می یابیم که سرمایه گذاری با توکن WMZ می تواند تا حدودی سود آور تر باشد و حالا این سوال را خواهید پرسید که چطور باید WMZ را بفروشیم و برداشت کنیم. به همین منظور در پروفایل شما پلتفرمی پیاده سازی شده با نام Explorer که شما در این بخش می توانید WMZ بخرید یا بفروشید و در حقیقت WMZ های خود را می توانید در این بخش به هر یک از ارزهای پشتیبانی شده در این سایت تبدیل نموده و برداشت نمایید. از طرفی قیمت این توکن ها هم بالا و پایین می شوند و حتی گاهی هولد کردن آنها می تواند سود آور باشد. ضمن اینکه تبدیل WMZ به سایر ارزها کارمزد نیز دارد با توجه به تمام این نکات بنده به شخصه سایر ارزها را برای سرمایه گذاری انتخاب کردم هر چند این امکان وجود داشت که با سرمایه گذاری بروی WMZ سود بیشتری کسب نمایم. در هر صورت این یک مورد انتخابی است می توانید بررسی بیشتری انجام دهید و انتخاب کنید که روی کدام مورد سرمایه گذاری کنید برایتان مناسب تر است.

محاسبه ی سود سرمایه گذاری: برای این کار مبلغی را در نظر میگیریم که با بودجه ی اکثریت همخوانی داشته باشد، به همین منظور اگر در این پروژه ۱۰۰ دلار سرمایه گذاری کنیم در پایین ترین سطح کاربری سود ما در ۵ پلن این پروژه به قرار زیر خواهد بود.

پلن ها روزانه ماهانه کل دوره سود خالص
پلن ۳۰ روزه ۰٫۶۹ دلار ۲۰٫۷۰ دلار ۱۲۰٫۷۰ دلار ۲۰٫۷۰ دلار
پلن ۶۰ روزه ۰٫۸۵ دلار ۲۵٫۵۰ دلار ۱۵۱٫۰۰ دلار ۵۱٫۰۰ دلار
پلن ۹۰ روزه ۰٫۸۹ دلار ۲۶٫۷۰ دلار ۱۸۰٫۱۰ دلار ۸۰٫۱۰ دلار
پلن ۱۸۰ روزه ۰٫۹۳ دلار ۲۷٫۹۰ دلار ۲۶۷٫۴۰ دلار ۱۶۷٫۴۰ دلار
پلن ۳۶۰ روزه ۰٫۹۷ دلار ۲۹٫۱۰ دلار ۴۴۹٫۲۰ دلار ۳۴۹٫۲۰ دلار

پروسه برداشت: پرداخت درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا کمتر از ۱۲ ساعت انجام می پذیرد با این حال در سایت نوشته شده عملیات برداشت ممکن است ۲۴ تا ۷۲ ساعت بطول انجامد. همانطور که قبلا اشاره کردم چنانچه بروی توکن WMZ سرمایه گذاری کرده باشید، می توانید برای برداشت آنرا به هر کدام از ارزهای یاد شده تبدیل و برداشت نمایید این در حالی است که در سایر ارزها، با هر ارزی که سرمایه گذاری کرده باشید همان ارز را میتوانید برداشت کنید، مگر اینکه ابتدا با بالانس تان توکن WMZ خریداری کرده باشید و سپس توکن را به ارز دیگری تبدیل کنید و از آنجا که انجام این کار شامل کارمزد است چندان منطقی به نظر نمی رسد.

آموزش بخش های مهم سایت

آموزش کامل سرمایه گذاری و برداشت

Weenzee سرمایه گذاری

این بخش به صورت کلی است و شامل موجودی و سرمایه گذاری است.
Create portfolio: ایجاد یک سرمایه گذاری
Select an account: انتخاب یک ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری WNZ, USD, BTC, ETH, EOS, BCH, LTC, DASH, ETC, ZEC, XRP
Enter amount: وارد کردن مقدار سرمایه گذاری حداقل ۳۰ دلار
Choose the portfolio currency: دریافت سود بر اساس خود ارز سایت یا هر چیز دیگر
Choose a portfolio period: مدت سرمایه گذاری
Total will get: سود دریافتی
Create portfolio: برای شروع سرمایه گذاری کلیک کنید. توجه قبل از سرمایه گذاری باید مبلغی به حساب خودتان واریز کنید از دکمه Replenish استفاده کنید.
MAIN ACCOUNT: موجودی شما
Withdraw: برداشت سود از سایت
REFERAL ACCOUNT: سود زیرمجموعه

Team تیم سازی

از این بخش یک تیم قوی ایجاد کنید و درآمد خوبی کسب کنید.
Your referral link: لینک زیرمجموعه گیری شما
Users: تعداد اعضا شما
Active: زیرمجموعه های فعال

Statistics تاریخچه فعالیت شما در سایت

Replenish / Withdraw: برداشتی ها و پرداختی ها
Transfers: انتقالی ها
Portfolios: طرح های سرمایه گذاری
Referral program: برنامه زیرمجموعه های شما

Explorer بخش خرید و فروش

قیمت خرید و فروش ارز WNZ برای خرید و فروش

Settings تنظیمات سایت

شما باید از این بخش شماره حساب های خودتان را وارد کنید.
Name: نام شما
Surname: نام خانوادگی
Country: کشور
Payment details: تنظیم شماره حساب ها