در این مقاله ما توضیحی درمورد ارز رمزها نمیدهیم و اینطور فرض میکنیم که شما با ارزهای رمز پایه آشنایی کوچکی دارید

ابتدایی ترین کار جهت سرمایه گذاری در این پروژه ها داشتن حساب و کیف پول ارزهای رمز پایه است. یکی از معتبرترین کیف پول ها که سه ارز رمز پایه ی مطرح را پشتیبانی می کند، بلاک چین می باشد. این کیف پول سه ارز بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش را در خود جای داده و امکان استفاده از هر سه ارز را به شما می دهد. جهت افتتاح حساب بلاک چین، نرم افزار گذر از تحریم خود را فعال کرده و بروی کلمه ی افتتاح حساب کلیک کنید.

سوال بعدی بعد از افتتاح حساب ارزهای رمز پایه این است که چگونه ارز رمز پایه تهیه کنیم که این کار هم بسیار ساده ست. در صفحه ی راهنمای سرمایه گذاری دلاری به شما چگونگی افتتاح حساب پرفکت مانی و شارژ دلاری آن را توضیح دادیم. حال به شما صرافی چنجر را معرفی می کنیم که با مراجعه به این سایت براحتی می توانید هر ارزی را به ارز دیگر تبدیل کنید. بطور مثال پرفکت مانی بدهید، بیت کوین بگیرید یا اتریوم بگیرید یا … با کلیک بروی بنر زیر وارد سایت چنجر شوید:

در این سایت هم میتوانید ثبت نام کنید هم نکنید ولی توصیه میکنم ثبت نام کنید چرا که با بالا رفتن حجم معاملات شما با این سایت نرخ های تبدیل بهتری برای شما در نظر گرفته خواهد شد. و در نهایت هر زمان نیاز داشتید تا ارزهای رمز پایه ی خود را به تومان تبدیل کنید عکس این مراحل را انجام می دهید. بطور مثال اگر بخواهیم بیت کوین را تبدیل به تومان کنیم ابتدا با مراجعه به سایت چنجر آن را تبدیل به پرفکت مانی میکنیم و سپس با مراجعه به صرافی های آنلاین داخلی همانگونه که در صفحه ی راهنمای سرمایه گذاری دلاری توضیح داده بودیم آن را تبدیل به تومان می کنیم. البته بسیاری از صرافی های آنلاین داخلی مستقیما ارزهای رمز پایه ی مطرح را به تومان تبدیل میکنند ولی اغلب از نرخ های تبدیل مناسبی برخوردار نیستند.